poniedziałek, 19 czerwca 2017

SUMMER 2017 / przygotowanie do lata z SAMMYDRESS

Kostiumy kąpielowe zalewają nas tu i ówdzie ze sklepowych witryn... Mimo to, nie możecie wybrać swojego ideału. Znacie to skądś? Ja znam to bardzo dobrze. Wiele razy spotkałam się z tym, że będąc na plaży nad lokalnym jeziorkiem zewsząd zalała mnie fala tych samych strojów kąpielowych z sieciówek. Niby ładne, niby spoko cena, ale gdzie nie popatrzysz, tam są... Z pomocą jak zawsze przyszedł mi sklep internetowy sammydress ! Wiele wzorów, wiele kolorów, wiele krojów, co powoduje że jest większa szansa, że wybrany przez Ciebie strój będzie tym niepowtarzalnym! (przynajmniej w Twoim mieście). Co najważniejsze - Twój portfel również będzie zadowolony, bo stroje są w mega niskich cenach i jakościowo takie same jak znajdziesz w sieciówce. Niestety - ma to i swoją złą stronę, bo tak naprawdę nie wiesz jaki rozmiar zamówić - ja oczywiście musiałam trafić na za mały. No cóż - przynajmniej cieszą moje oko. Może następnym razem się uda ;)

Wybrałam dwa modele - jednokolorowy pudrowo-różowy z falbankami - naprawdę super krój, tym bardziej ubolewam że nie pasuje - polecam na drobne babeczki z drobnymi, zgrabnymi biuścikami - pięknie podkreśli Waszą wakacyjną opaleniznę.


strój kąpielowy - sammydressŻeby nie było nudno, drugi wybrałam z wakacyjnym printem, w palmy i modnymi paskami na dekolcie i dole od bikini.strój kąpielowy - sammydress

Jeżeli nie spodobały Wam się moje wybory co do bikini, zajrzyjcie na stronę - napewno znajdziecie coś dla siebie bo jest tego mnóóóóóóóstwo. Sama miałam problem co dokładnie wybrać. A Wy gdzie kupujecie stroje kąpielowe? :)


1 komentarz:

Każda opinia na temat bloga ma dla mnie ogromne znaczenie, dlatego będzie mi miło jeśli wyrazisz swoją :)